O nas

Od 25 lat rozwijamy naszą ofertę, spełniając wymagania naszych Klientów.

Modeco Expert to 25 lat wiedzy i doświadczenia, zdobytych przede wszystkim w praktyce.

To również doskonała znajomość rynku, warunków i potrzeb, przekuta w innowacyjne rozwiązania. To solidność, rzetelność i wysoka jakość, która codziennie ułatwia pracę tysiącom użytkowników. To Modeco Expert – narzędzia zaprojektowane nie tylko dla specjalistów. Nasze portfolio to 8 kategorii produktowych, dedykowanych różnym segmentom prac budowlanych i w całości pokrywających każdą czynność, możliwą do wykonania na budowie.

Od ponad 25 lat rozwijamy naszą ofertę tak, aby spełniała oczekiwania naszych klientów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, która przekłada się na Państwa radość i satysfakcję z użytkowania naszych produktów. Codziennie poszukujemy nowych rozwiązań, które sprawią, że nasza marka stanie się Państwa preferowanym wyborem. Jakość naszych elektronarzędzi, jak i narzędzi ręcznych gwarantuje wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów i dostosowywanie produktu do użytkownika końcowego.

Rozwiązania dla wymagających

Modeco Expert to dynamicznie rozwijająca się marka narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

Ofertę stanowią starannie wyselekcjonowane narzędzia, produkowane zarówno w Europie jak i na Dalekim Wschodzie. Expert to podstawowe narzędzia ręczne, jak wkrętaki, czy szczypce, ale również najwyższej jakości narzędzia budowlane, mechaniczne i pomiarowe oraz akcesoria BHP. Elektronarzędzia Modeco Expert cechuje dbałość o wygodę użytkownika, ergonomia, trwałość i pomysłowość w doborze funkcji.

Narzędzia i elektronarzędzia Modeco Expert to sprzęt kierowany do rzemieślników i wymagających majsterkowiczów. To narzędzia dla każdego eksperta, zarówno w domu, jak i zakładzie rzemieślniczym, świadczącym wszelkiego rodzaju usługi. Wyróżnikami marki Modeco Expert są szeroki asortyment, wysoka jakość, trwałość i ergonomia. Wieloletnie doświadczenie zespołu budującego ofertę, gwarantuje znajomość oczekiwań klientów.