Nowy katalog produktowy 2023 – już gotowy do pobrania online!

Nowy katalog produktowy 2023 – już gotowy do pobrania online!

Wy określacie cel – my pomagamy go zrealizować. Od 30 lat jako marka Modeco Expert zapewniamy szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi, odpowiednio dostosowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów. Dziś oddajemy w Wasze ręce najnowszy katalog produktowy marki – do pobrania TUTAJ.

Zaufania nie można kupić, trzeba na nie zapracować. W Modeco Expert robimy to już od ponad trzech dekad, konsekwentnie monitorując potrzeby klientów i nieustannie wprowadzając udoskonalenia oraz  nowe produkty. Poprzeczkę zawiesiliśmy bardzo wysoko, ale i tak co roku przekraczamy kolejne granice: jakości, niezawodności, ergonomii oraz komfortu pracy narzędziami naszej marki.

W najnowszym KATALOGU MODECO EXPERT prezentujemy produkty, które sprawdzą się w różnego rodzaju zastosowaniach i sprostają oczekiwaniom wielu grup użytkowników – od majsterkowiczów-amatorów po specjalistów pracujących na co dzień przy remontach czy na budowach. By ułatwić wybór, w bogatej ofercie wprowadziliśmy czytelny podział na kategorie: Elektronarzędzia i Akcesoria do elektronarzędzi, Narzędzia podstawowe, Narzędzia łączeniowe, Narzędzia mechaniczne i artykuły motoryzacyjne, Narzędzia pomiarowe, Narzędzia budowlane i Akcesoria do transportu narzędzi oraz Narzędzia tnące.

Po ponad trzydziestu latach stałej obecności na rynku cieszymy się nie tylko w pełni zasłużonym zaufaniem ogromnej grupy stałych, regularnie powracających do nas klientów, ale również systematycznie rosnącym zainteresowaniem klientów nowych, którzy reprezentują kolejne już pokolenia pasjonatów i ekspertów potrafiących docenić wysokiej jakości narzędzia. Jak widać, świat się zmienia, ale pewne kwestie – jak trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo użytkowania – nie tracą, lecz zyskują na wartości. Zwłaszcza wtedy, gdy producent potrafi wzbogacić tradycyjne rozwiązania odpowiednią porcją znaczących innowacji, a to przecież jedna z głównych sił napędowych Modeco Expert.

Jesteśmy absolutnie przekonani, że solidność nowoczesnej marki mierzy się również kompleksowym podejściem do asortymentu, w którym produkt jest niemal tak samo istotny jak usługa z nim związana. Dlatego z wielką przyjemnością przypominamy, że w każdej chwili możecie Państwo liczyć na wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności naszych niezastąpionych przedstawicieli handlowych i serwisantów. Tymczasem serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego katalogu i zapoznania się ze szczegółami aktualnej oferty.

Zespół Modeco Expert