Nowy katalog POS dla Modeco Expert i Home Tools – już dostępny!

Nowy katalog POS dla Modeco Expert i Home Tools – już dostępny!

Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy katalog, prezentujący wyjątkowy system ekspozycji produktów Modeco Expert i Home Tools.

Nasz kompleksowy system elementów wyposażenia sklepu integruje potrzeby Klientów z wymaganiami punktu sprzedaży, ułatwia konfigurację produktów w każdej hurtowni i sklepie w sposób adekwatny do istniejących możliwości infrastrukturalnych oraz potrzeb towarowych.

Ekspozycje marek Modeco Expert i Home Tools wyróżniają optymalne wymiary, modułowość i możliwość spersonalizowanego zatowarowania. Opracowane przez naszych specjalistów
kompatybilne regały, ekspozytory oraz materiały marketingowe w atrakcyjny sposób prezentują szeroką ofertę i dostarczają wszystkich niezbędnych informacji.

Co równie ważne, proponowany przez nas system ekspozycyjny jest niezwykle przyjazny Klientowi ostatecznemu. Czytelne oznaczenia, funkcjonalne etykiety i naklejki oraz przemyślany rozkład asortymentu sprawiają, że wybór właściwego produktu staje się niemal intuicyjny, a same zakupy – przyjemniejsze.

Jeśli chcesz zobaczyć katalog, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub oddziałem regionalnym.

Możecie Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie w doborze najlepszej ekspozycji, jej przygotowaniu, montażu i utrzymywaniu w Waszym punkcie sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!