Nowości w ofercie narzędzi ręcznych dla elektryka.

Nowości w ofercie narzędzi ręcznych dla elektryka.

Marka MODECO EXPERT powiększyła w tym roku swój asortyment o szereg narzędzi ręcznych, dostosowanych do większości zadań występujących w pracach elektroinstalacyjnych. Wszystkie elementy serii zostały wyposażone w szereg usprawnień, znacznie poprawiających bezpieczeństwo oraz jakość prac.

Narzędzia dla elektryka MODECO EXPERT to m.in. szczęki i noże z wysokogatunkowej, hartowanej stali, regulacja istotnych parametrów, takich jak długość ściąganej izolacji oraz siła ściskania i rozstaw szczęk, przekładnie i blokady ułatwiające pracę, a wszystko obudowane ergonomiczną, gumowaną, antypoślizgową rękojeścią, zapewniającą wygodny pochwyt i komfort działania.

Linia narzędzi MODECO EXPERT przystosowanych do prac elektrycznych to kilka typów narzędzi:

Ściągacze izolacji: 3 modele automatycznych szczypiec – wyposażone m.in. w regulację długości ściąganej izolacji, noże z hartowanej stali, szczęki zaciskowe dopasowane do różnych średnic kabli oraz 1 model małych, poręcznych szczypiec z precyzyjnie szlifowanymi szczękami, dopasowanymi do 6 średnic przewodów.

Nóż do odizolowywania kabli: ściągacz izolacji zewnętrznej – z płynną regulacją głębokości cięcia oraz samonapinającym przytrzymywaczem.

Szczypce do zaciskania końcówek kablowych: 4 modele szczypiec – wyposażone w regulację wielkości matryc do kabli o różnej średnicy, poręczny mechanizm dźwigniowy oraz blokujący system zapadkowy.

Obcinaki do kabli, drutu i linek stalowych: 4 typy obcinaków – wyposażone w precyzyjne ostrza oraz usprawniające pracę mechanizmy przekładni i blokad.

Klucz do szaf sterowniczych: uniwersalne narzędzie do najpopularniejszych systemów zamykania w instalacjach technicznych różnego typu.

Szczypce multifunkcyjne: wielofunkcyjne narzędzie typu „6 w 1”, dedykowane do różnych prac elektrycznych, takich jak chwytanie i zaokrąglanie kabli oraz drutów, a także zaciskanie tulejek kablowych, ściąganie izolacji z przewodów, cięcie kabli i usuwanie zadziorów z puszek podtynkowych.

Materiały informacyjne:

Ściągacze izolacji
MN-23-060
MN-23-062
MN-23-064
MN-23-066

Nóż do odizolowywania kabli
MN-23-068

Szczypce do zaciskania końcówek kablowych
MN-20-180
MN-20-184
MN-20-187
MN-20-189

Obcinaki do kabli, drutu i linek stalowych
MN-26-020
MN-26-023
MN-26-025
MN-26-027

Klucz do szaf sterowniczych
MN-14-210

Szczypce multifunkcyjne
MN-20-100