MODECO EXPERT – nowe elementy pasa narzędziowego i kątownik ciesielski

MODECO EXPERT – nowe elementy pasa narzędziowego i kątownik ciesielski

MODECO EXPERT kontynuuje rozbudowę asortymentu różnych grup narzędziowych. Po nowych elementach oferty dla elektryków i glazurników, przyszedł czas na cieśli i dekarzy – mamy dla nich nowe elementy pasa narzędziowego oraz poręczny kątownik ciesielski.

Pas narzędziowy to niezbędne wyposażenie w sytuacjach, w których podstawowy ekwipunek musisz mieć zawsze pod ręką. W naszych tegorocznych nowościach znajdziesz uchwyt na młotek oraz kieszeń na gwoździe. Oba elementy wykonaliśmy z wytrzymałej skóry, wzmacniając ją nitami w newralgicznych miejscach połączeń. Wyposażone w mocne szlufki kieszenie ułatwiają montaż na pasie oraz bez problemu znoszą duże obciążenia. Oba elementy to gwarancja łatwego dostępu do podstawowych narzędzi oraz wygodnej pracy.

Nowy kątownik ciesielski to narzędzie przeznaczone do wykonywania przymiarów i trasowania w pracach stolarskich, ślusarskich oraz budowalnych. Poręczne i trwałe, wykonane ze stopu aluminium narzędzie zapewnia możliwość wykonywania precyzyjnych pomiarów liniowych i kątowych, sprawdza się również jako prowadnica w pilarkach tarczowych.

Materiały informacyjne:

Uchwyt na młotek
MN-03-219

Kieszeń na gwoździe
MN-03-220

Kątownik ciesielski
MN-83-102