Modeco Expert na międzynarodowych targach narzędziowych Tools & Hardware Show

Modeco Expert na międzynarodowych targach narzędziowych Tools & Hardware Show

Już 16 listopada rozpoczynają się jedyne w Polsce targi narzędziowe i prac wykończeniowych Tools & Hardware Show. Oczywiście nie może nas tam zabraknąć! Modeco Expert jako producent narzędzi ręcznych i elektronarzędzi dołączy tym samym do grona najważniejszych graczy w swojej branży.

Targi Tools & Hardware Show odbędą się w dniach 16-18 listopada 2022 r. na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. W ubiegłym roku wydarzenie odwiedziło ponad 4,5 tys. zwiedzających, a swoje produkty i usługi zaprezentowało 121 wystawców. Wierzymy, że w czasie nadchodzącej edycji chętnych do udziału w targach będzie jeszcze więcej.

Tools & Hardware Show to doskonała okazja, aby na własne oczy zobaczyć i przetestować produkty Modeco Expert. Nasze stoiska (oddzielne dla marek Modeco Expert oraz Rawlplug) będą rozstawione w ciągu trzech dni trwania targów, a na osoby, które dołączą do wydarzenia, czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Dla uczestników targów Tools & Hardware Show przygotowaliśmy testy i pokazy produktów Modeco Expert oraz następujące bezpłatne bloki szkoleniowe:

· narzędzia budowlane,

· elektronarzędzia akumulatorowe,

· narzędzia ręczne dla elektryków,

· narzędzia sieciowe

Międzynarodowe targi narzędziowe umożliwiają spotkania handlowe, nawiązywanie cennych relacji biznesowych oraz wymianę doświadczeń. Dzięki temu możemy w pełni zaprezentować pełną gamę produktów Modeco Expert i dzielić się fachową wiedzą.

Aby wziąć udział w targach Tools & Hardware Show, należy się zarejestrować i odebrać bezpłatny bilet dostępny tutaj [KLIK]
Więcej na temat elektronarzędzi Modeco Expert możecie przeczytać tutaj [KLIK]